USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Arraial do Cabo Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Βίλα

Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-21
2026-10-22

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

13

Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Βίλα

 Wi-Fi
 Δωρεάν πάρκινγκ
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Γρήγορο check-in/ -out
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Featuring a swimming pool for guests' relaxation, the 2-bedroom Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Villa is located approximately 25 minutes on foot from From Gracainha beach.

Cabo Frio International airport can be reached within 10 minutes drive, and natural attractions like Cable camp Public Beach are 2.6 km away. Molded Depth's Beach can be found nearly 20 minutes on foot from the Arraial do Cabo holiday home, and Prainha apto. Temporada is nearly a 30-minute walk away. Positioned 2.4 km from Our Lady of Remedies Church, Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Villa is popular among both worshippers and tourists.

Guests, staying at the accommodation, have access to an equipped kitchen with a refrigerator, an oven, and kitchenware. The Arraial do Cabo property is within easy reach of restaurant K Bum Bum.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Grande Beach
    1,5 χλμ.
  • Δημόσιο Πάρκο Hermes Barcellos
    1,4 χλμ.
  • Prainha apto. Temporada
    1,5 χλμ.
  • ΠαΛιό Πάρκο
    1,5 χλμ.
  • Portico de Arraial do Cabo
    1,3 χλμ.
  • Portal da cidade de Arraial do Cabo
    850 μ.
  • Obelisco Américo Vespúcio
    1,6 χλμ.
  • Praça Martiniano Teixeira
    1,6 χλμ.
  • ΠΛατεία ΑΝεξαρτησίας
    1,7 χλμ.
  • Παραλία Prainha
    1,5 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάμπο Φρίο
    9 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παροχές BBQ

Στο δωμάτιο

  • Πλυντήριο ρούχων

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 22:00
Check-out: από 04:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Βίλα;

    Οι πελάτες της η Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • ❓

    Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο από η Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Βίλα;

    Η Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο.
  • ❓

    Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Βίλα;

    Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Βίλα.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-21
2026-10-22

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Casa Completa C/ Piscina Privativa Arraial Do Cabo Βίλα, Βραζιλία

42 Rua Quatro, Arraial do Cabo, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved